درباره ما

ArgoVPN یک وی‌پی‌ان رایگان است که به شما امکان می‌دهد تا با داشتن قابلیت‌هایی که معمولا در سرویس‌های وی‌پی‌ان تجاری هستند بصورت رایگان در این اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. آرگو وی‌پی‌ان می‌کوشد تا به کاربران سراسر جهان، خصوصا در ایران کمک کند تا از سد فیلترینگ اینترنتی عبور و به اینترنت آزاد و بدون سانسور دسترسی داشته باشند.

آرگو وی‌پی‌ان محصول دیگری از وب سایت فیلترشکن‌ها است که با ارائه ابزاری امن به کاربران ایرانی کمک می‌کند تا از سد فیلترینگ اینترنتی عبور کنند. گروه فیلترشکن‌ها قبلا با ارائه اپلیکیشن‌هایی همچون تلگرام دی‌آر و الکترون پراکسی به کاربران ایرانی این امکان را داده است تا از سد فیلترینگ قوی که بر روی سرویس‌های تلگرام و توییتر اعمال شده است، عبور کنند.

گروه فیلترشکن‌ها بر این باور است که مردم در اینترنت باید بدون سانسور اینترنت حق آزادی بیان داشته باشند و برای همین تمام تلاش خود را برای رسیدن این هدف برای ایرانیان داخل ایران انجام خواهد داد.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهاد می‌توانید از طریق آدرس ایمیل [email protected] و یا در توییتر و تلگرام Filtershekanha@ ، @ArgoVPN با ما تماس بگیرید.

آرگو وی‌پی‌ان

وی‌پی‌ان امن، رایگان و نامحدود برای عبور از سد فیلترینگ اینترنتی ایران با ویژگی‌هایی منحصر به فرد و مطمئن

دانلود از گوگل پلی‌